b_300_148_16777215_00_images_STADSWEIDEN_hobbypalet-900x444.jpgNaar aanleiding van de vorige wijkkrant, was er een bewoner die naar de redactie de moeite had genomen om een mail te sturen. Daar zijn we als redactie blij mee. In dit geval was er een wijkbewoner die de suggestie deed om eens te kijken of er in onze wijk de mogelijkheid is om een hobbybeurs te organiseren. Een mooie en goede suggestie, waar we met elkaar over na kunnen denken. Het idee is ontstaan nadat we in 2016 een paar keer een artikel hebben geplaatst van wijkbewoners die via onze wijkkrant iets vertelden over hun bijzondere hobby. Helaas hebben we als redactie geen verhalen meer ontvangen om te plaatsen en dan houdt een rubriek gewoon op. Toch spreekt ons het idee wel aan om een hobbybeurs in de wijk te organiseren. Maar daarvoor hebben we wel deelnemers nodig die een leuke hobby hebben en die ook graag aan anderen willen laten zien. Dus als u als lezer van mening bent dat andere eigenlijk wel van uw hobby kennis moeten nemen, laat het dan weten aan de redactie van de wijkkrant. Vanuit het wijkplatform is er dan wellicht de mogelijkheid om iet op touw te zetten. En oh ja er was bij de mail nog een duidelijke suggestie; namelijk van maak het voor deelnemers vooral niet te duur. Wij hopen dat we naar aanleiding van dit artikel de nodige aanmeldingen krijgen. Daarna kan het wijkplatform kijken of we deze suggestie vanuit  een wijkbewoner kunnen realiseren. Wie pakt de handschoen op?

Pad